Nowy plan zajęć treningowych w poszczególnych naszych lokalizacjach

  • 2 września 2023

Witajcie w naszym klubie po pracowitych wakacjach!

Na naszym facebooku przeczytacie jak spędzaliśmy czas w te wakacje. Przeczytacie też o naszym Mistrzu Świata - Waszym koledze Szymonie Szuliku. Idźcie w ślady Szymona, swojego starszego kolegi z maty. Iddźcie drogą Szymona Szulika, jego brata Dawida, Julii Kowalczyk i Agaty Perenc i dajcie nam, jak zaledwie kilka dni temu Szymon, okazję do świętowania Waszych sukcesów. Niech to będzie inspiracją do systematycznej pracy!

W zakładce Grupy przedstawiamy wam plan zajęć judo w poszczególnych lokalizacjach, gdzie prowadzić będziemy zajęcia. Z uwagi na ostatnie prace nad planami lekcyjnymi w szkołach, zajęcia w poszczególnych lokalizacjach rozpoczną się w różnych terminach:

Centrum, siedziba klubu, ul. Powstańców Śląskich 42 - zajęcia rozpoczynamy od najbliższego poniedziałku 4 września. Proszę zapoznać się z planem zajęć w zakładce Grupy.

Boguszowice, aula Szkoły Podstawowej nr 36 - zajęcia rozpoczynamy od najbliższego czwartku 7 września. Proszę zapoznać się z planem zajęć w zakładce Grupy.

Nowiny , aula Zespołu Szkół nr 3 (ul. Orzepowicka 15a) - zajęcia rozpoczynamy od poniedziałku 11 września. Proszę zapoznać się z planem zajęć w zakładce Grupy.

Niedobczyce, Szkoła Podstawowa nr 22 (ul. boczna 17) - zajęcia rozpoczynamy od czwartku 14 września. Proszę zapoznać się z planem zajęć w zakładce Grupy.

Macie pytania?

Biuro klubu:

515 100 603 - Pani Małgorzata Kowalczyk, dyrektor biura,

515 100 601 - Juliusz Kowalczyk, Prezes Zarządu Klubu

Nowy sezon czas START!

Zespół KS Polonia