Trzy medale naszych judoków na Mistrzostwach Śląska w Judo

• 21 lutego 2021

Trzy medale zdobyli nasi młodzi judocy w Mistrzostwach Śląśka w Judo, które odbyły się w minioną sobotę w Bytomiu.

Okrojonym składzie wystartowali nasi młodzi judocy na Mistrzostwach Śląska w Judo w Bytomiu. Na starcie zabrakło Zuzi Łogożnej, przygotowującej się do startu w Pucharze Polski Juniorów w Opolu (27.02) oraz braci Dawida i Szymona Szulików przebywających na zgrupowaniu kadry narodowej juniorów młodszych w Zakopanem. Świetnie na bytomskim tatami zaprezentowała się Karolina Mika zdobywając w swojej nowej kategorii wagowej (57 kg) 1. miejsce i tytuł Mistrzyni Śląska Juniorek. Równie dobrze spisali się jej młodsi koledzy: Szymon Panek zdobył 2. miejsce (60 kg) z grupie juniorów młódszych a Adrian Stefański był 3. w kategorii 50 kg w grupie młodzików. W zawodach wystartowało 15 naszych zawodników, których w pojedynkach prowadzili trenerzy Krzysztof Mika i Paweł Honisch.