XVII Gala JUDO 2018

  • 21 grudnia 2018

KS Polonia Rybnik po raz kolejny w Teatrze Ziemi Rybnickiej podsumuje rok pełen sukcesów sportowych w judo. W trakcie wielkiej uroczystości nie zabraknie prezentowania umiejętności przez wychowanków klubu. Zapraszamy 21 grudnia na godz. 18:00.

Ponownie spotykamy się na naszym święcie rybnickiego judo. Gala JUDO będzie świetną okazją do podsumowania całego 2018 roku. A jest co podsumowywać! Agata Perenc i Julia Kowalczyk to czołowe zawodniczki klubu, które święciły triumfy na światowych tatami. Agata w tym sezonie może pochwalić się medalami z Pucharów Świata i Grand Prix. Julia Kowalczyk to tegoroczna złota medalistka Mistrzostw Europy Młodzieży i Pucharu Świata Seniorek. Ogromnym sukcesem okazał się również nasz Drużynowy złoty medal Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów Młodszych

Rybnicka Polonia w tym roku to ponad 420 osób trenujących w klubie. Jest to w tym momencie jeden z największych klubów w mieście, gdzie członkowie ćwiczą aż w 6 lokalizacjach w 5 dzielnicach Rybnika. Plany na 2019 rok są jeszcze większe.

Nie można zapomnieć o sukcesach juniorów młodszych oraz młodzików. Medale na Mistrzostwach Polski oraz Pucharach Polskich zdobywaliśmy w tych grupach wiekowych wyjątkowo często. Wielu zawodników z tej grupy należy do ścisłej krajowej czołówki, bedąc jednocześnie członkami kadr narodowych.

 

Zapraszamy!

 

Bilety na XVII Galę JUDO dostępne w sekretariacie KS Polonia Rybnik.

Partnerzy